Skip to main content

94 procenta svih zaposlenih u JYSKu je reklo svoje

Датум:

Author: Rune Jungberg Pedersen, Communications & CSR Director

Категорија: Careers & HR

Prevod: www.languagewire.com

U ESS anketi učestvovalo je 94 procenta. Sledeći korak je detaljni pregled svih odgovora.

Jan Verhoek
Jan Verhoek, Executive Vice President HR

Stopa učešća u JYSKovoj anketi o zadovoljstvu zaposlenih (ESS) je ponovo bila veoma visoka. Ovo pokazuje veliku posvećenost i Executive Vice President HR (izvršni potpredsednik ljudskih resursa), Jan Verhoek, smatra da to takođe znači da naši menadžeri imaju odgovornost da saslušaju.

„Imali smo stopu učešća od 94 procenta, što je veoma visoko, i veoma sam zadovoljan ovim rezultatom. S obzirom na to koliko zemalja je prvi put učestvovalo u zajedničkoj ESS anketi, nisam očekivao toliko odgovora“, kaže Jan Verhoek i nastavlja:

„Sa tako velikim brojem kolega koji su odgovorili, možemo biti sigurni da su odgovori veoma utemeljeni i pouzdani, što nam olakšava da odlučimo šta treba da uradimo kako bi JYSK bio još privlačnije mesto za rad“.

Velika odgovornost

Raduje se narednim nedeljama kada će pregledati odgovore.

„Zaista se radujem što ću pregledati odgovore i saznati više o tome šta je dobro u JYSKu, a šta može biti bolje. I onda imamo veliku odgovornost da reagujemo na to“, kaže Jan Verhoek.

Ukupno, 94 procenta zaposlenih u JYSKu je učestvovalo u anketi, a sve zemlje su imale stopu učešća od preko 80 procenata. U 11 zemalja i 2 distributivna centra, svi zaposleni su iskoristili priliku da iskažu svoje mišljenje tako što su učestvovali u ESS anketi.

Latest news

Four women standing with a frame and flowers smiling

Oko sveta: Baštenske zabave

- Povremeno se podsećamo nedavnih događaja i aktivnosti iz nekih od JYSKovih zemalja.

Greencajt

JYSK predstavio novu strategiju održivosti i lokalne zelene projekte na Greencajt festivalu u Zagrebu

- Nova JYSKova strategija održivosti i zeleni projekti koje sprovodi u lokalnim zajednicama predstavljeni su na regionalnom Greencajt festivalu održivosti u Zagrebu.

Rami

Naš CEO donosi dobre vesti

- Svet nikada nije bio toliko nepredvidiv kao danas. Kupci to osećaju, pa možda oklevaju da kupe nov nameštaj ili krevet. Međutim, zahvaljujući vašoj posvećenosti i usmerenosti na kupce, to ne važi i za JYSK.

Komentariši

Ne zaboravi pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office