Skip to main content
One Day in JYSK (July 2020)

Jeden den v JYSKu: Jeden den v JYSKu - čtyři kolegové dávají nahlédnout do svého pracovního dne (červenec 2020)

Datum: 20/07/2020

Author: Mikkel Barkler, Communications & PR

Kategorie: People

S více než 24,000 zaměstnanci v mnoha různých zemích je každý pracovní den v JYSKu jiný. Požádali jsme čtyři kolegy z JYSKu, aby se podělili o fotografie ze svého pracovního dne na GOJYSK.com.

Níže se vám představí:

  • Sandrine Rinckel, Store Managerka z Francie 
  • Christina Liakati, Development & Facility Coordinator z Řecka
  • Rüdiger Mietz, Head of Warehouse & Logistics z distribučního centra Kammlach v Německu
  • Aino Tähtitanner, Customer Service Supporter z Finska

 

Sandrine Rinckel, Store Managerka z Francie 

Jméno: Sandrine Rinckel
Pozice: Store Manager 

Jeden den v JYSKu

Protože se momentálně nacházíme v nové situaci, den začíná vždycky stejně: Počítáním hotovosti v trezoru.

Jeden den v JYSKu

Strategii Customer First máme na paměti neustále, a tak před otevřením prodejny nachystáme krásnou venkovní výstavku.     

Jeden den v JYSKu

V pondělí se upravují cenovky, aby odpovídaly cenám v nové týdenní kampani.

Jeden den v JYSKu

Každý den samozřejmě pracujeme na spoustě nejrůznějších úkolů, ale prodej a obsluha zákazníků nás jednoznačně baví nejvíc!

Christina, Development Coordinator z Řecka

Jméno: Christina Liakati
Pozice: Development & Facility Coordinator

Jeden den v JYSKu

Jmenuji se Christina a pracuji na pozici Development and Facility Coordinator v JYSKu v Řecku. Mým pracovištěm je naše centrála v Aténách. Součástí mé práce však je i cestování po Řecku. 

Jeden den v JYSKu

Můj každodenní program začíná řešením "tiketů" určených pro náš tým Facility Support Group. Ve spolupráci s District Managery a Store Managery navštěvujeme prodejny a řešíme technické a funkční problémy, aby vše fungovalo podle standardů JYSKu.

Jeden den v JYSKu

Spolu s naším Development Managerem se také podílím na plánování nových prodejen podle standardů JYSKu. Tato práce zahrnuje analýzu zákazníků, analýzu toku nákupu, identifikaci lokalit, komunikaci se správci budov a vyjednávání o nájmu.

Jeden den v JYSKu

V současné době je součástí mého každodenního programu dohled nad renovací a rozšiřováním naší centrály. 

Rüdiger, Warehouse & Logistics z Německa 

Jméno: Rüdiger Mietz 
Pozice: Head of Warehouse & Logistics, DC Kammlach

Jeden den v JYSKu

Můj den začíná přehledem klíčových ukazatelů, mezi něž patří například nové objednávky, balicí služby z předchozího dne, přehled o výkonu skladu a aktualizace prognózy využití skladu v MYJYSKdocs. Musím si také projít e-maily a připravit se na ranní poradu se svými team leadery. 

Jeden den v JYSKu

Ráno mám schůzku s Operations Managerem, při níž probíráme celkovou situaci - pracovní vytížení, procesy, bezpečnost práce i udržování pořádku. Pak se připojím na schůzku s manažerem našeho přepravního partnera, společnosti E3.

Jeden den v JYSKu

Videokonference s kolegy z distribučních center v Zarrentinu, Hombergu a Valencii začíná pravidelně v 11 hodin. Probíráme tu status reportů a projektů a vzájemně koordinujeme běžné procesy a cíle. 

Jeden den v JYSKu

Odpoledne mám další schůzky s různými team leadery a věnuji se kontrolním procesům. Pozitivní na mé práci je, že každý den je jiný. Právě díky pestrosti a dynamice je tak neobyčejná. Což je pro mě přesně to pravé!

Aino, Customer Service Centre ve Finsku 

Jméno: Aino Tähtitanner
Pozice: Customer Service Supporter 

Jeden den v JYSKu

Moje práce spočívá především ve vyřizování příchozích telefonátů, e-mailů a zpracovávání zpětné vazby na naše zboží, kterou dostáváme od zákazníků. Než ale můj den v oddělení služeb pro zákazníky vůbec může začít, musím si dát šálek kávy. 

Jeden den v JYSKu

Nejdřív se podívám na MYJYSK a zkontroluji, jestli tam jsou nějaké důležité zprávy související s mojí prací nebo prací kolegů. Pak si pročtu všechny obdržené e-maily a s nadřízeným probereme plán dne. Denně jsem také v kontaktu se zaměstnanci našich prodejen. Ti nám moc pomáhají v dosahování našeho společného cíle: poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby v celém Finsku.

Jeden den v JYSKu

Baví mě úkoly, při nichž můžu využít znalosti o našem zboží. Hodí se to, když mají zákazníci problémy se zbožím, které už se neprodává. Proto si už několik let schovávám naše staré nabídkové letáky. Už mi mnohokrát pomohly.

Jeden den v JYSKu

Když jdu do práce, je pro mě důležité cítit se dobře. Nikdy nevíte, co budete během dne muset řešit. Vím ale, že moji kolegové jsou vždycky připraveni pomoci. Dodává mi to sebevědomí a jistotu, že všechny problémy dokážeme zvládnout.

Latest news

Norway mountain

Kampaň 3000 Store Managerů zvýšila zájem o JYSK

23/06/2021 - Výsledky kampaně zaměřené na propagaci značky zaměstnavatele svědčí o obrovském externím dosahu a silné interní aktivitě.

Ecser

Hektické období v distribučních centrech JYSKu

18/06/2021 - Počet obchodů JYSKu roste a s nimi i distribuční centra. Stavba distribučního centra číslo 9 v maďarském Ecseru pokračuje podle plánu a rušno je i v ostatních distribučních centrech.

JYSK reaches 100 stores in Romania

JYSK v Rumunsku už má 100 prodejen

11/06/2021 - V Rumunsku JYSK dosáhl významného milníku a otevřel v Konstanci, přístavním městě na pobřeží Černého moře, prodejnu číslo 100. To je však teprve polovina cesty k číslu 200. Teď vstupujeme do druhé půle.

Přidej komentář

Komentujte prosím slušně :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office