Skip to main content

KINA JE SPREMNA ZA SMT PROGRAM

Datum:

Author: Laura Roesgaard, Sustainability Communications Consultant , JYSK

Kategorija: Careers & HR

Will Chen

U januaru je u Kini prvi put pokrenut JYSK Program obuke za radno mjesto voditelja prodavnice (Store Managera).

Za prvi kineski Program Store Manager Trainee (SMT), koji priprema zaposlenike za posao Store Managera, odabrana su četiri kandidata.

Jedan od kandidata je Will Chen (na fotografiji), Voditelj prodaje (Sales Leader) iz Yanchenga. Will radi u JYSKu od 2015. i sada želi postati Store Manager.

„Želio bih da se lično usavršim i nastavim graditi karijeru u JYSKu. Želim pokazati koliko vrijedim i dobiti priliku da vodim svoj tim tako da postane najbolji“, kaže.

Will očekuje da će pomoću SMT programa poboljšati svoje voditeljske i prodajne vještine.

„Imam mogućnost da donesem nova znanja u našu prodavnicu i da ih podijelim sa kolegama, kako bismo zajedno mogli poboljšati prodaju i stvoriti najatraktivniju JYSK prodavnicu u Kini.“

Osim u Kini, SMT programi održavaju se i u nizu drugih država u kojima JYSK posluje.

VIŠE O SMT PROGRAMU

  • SMT program traje dva mjeseca i sastoji se od četiri modula. Između svakog modula kandidati dobijaju praktičnu obuku u prodavnici.
  • Cilj SMT programa je osigurati kvalitetne kandidate za trenutak kada je nekoj prodavnici potreban novi Store Manager.

ZAINTERESIRANI STE?

Ako želite saznati više o tome kakve vam se mogućnosti nude, obratite se svojem Odjelu  ljudskih resursa u svojoj državi.

Latest news

JYSK introduces two new design directions for 2026

JYSK predstavlja dva nova trenda za 2026. godinu

- Nova godina donosi svježe perspektive jer JYSK predstavlja dva nova trenda za svoj asortiman proljeće/ljeto 2026.

1

Kako nam je bilo na JYSKovom godišnjem okupljanju u Sarajevu

- Sarajevo je ove godine bilo mjesto susreta više od 1300 JYSKovih kolega iz Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije.

1

Najbolji u JYSKu: Customer service tim za Sloveniju, Hrvatsku, BiH i Srbiju osvojio prvo mjesto na Black Friday takmičenju

- Customer Service tim za Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu i Srbiju ostvario je izuzetan uspjeh osvojivši prvo mjesto na Black Friday takmičenju u kojem su učestvovale sve JYSK zemlje.

Komentiraj

Sjeti se pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office