Skip to main content

Sjajan rezultat za Lars Larsen Group

Датум:

Author: Rune Jungberg Pedersen, Communications & CSR Director

Категорија: Strategy

U četvrtak 28. januara 2021. grupa Lars Larsen Group je predstavila rekordni rezultat za fiskalnu 2019/20 godinu, a zaposleni u JYSKu su odigrali značajnu ulogu u tom uspehu.

Jacob Brunsborg
Jacob Brunsborg, Chairman (predsedavajući) u Lars Larsen Group i sin Larsa Larsena.

Sa prometom od 4,78 milijardi EUR i zaradom od 431 milion EUR nakon poreza, grupa Lars Larsen Group je postavila novi rekord za fiskalnu 2019/20 godinu, uprkos problemima izazvanim korona virusom.

Grupa Lars Larsen Group je dobila ime po osnivaču JYSKa, Larsu Larsenu. Ona je u vlasništvu dece i unuka Larsa Larsena, a pored JYSKa, Lars Larsen Group poseduje više kompanija i investira na globalnom nivou.

Ali mada Lars Larsen Group danas posluje u više oblasti, JYSK predstavlja ubedljivo najveći entitet u okviru grupe i igra veliku ulogu u ovom sjajnom rezultatu.

„U ime porodice, želim da se zahvalim svima na uloženom trudu. Ovo nije bila laka godina i vrlo sam svestan toga da nismo ni blizu kraja korone. Naprotiv, ona je nešto što svakodnevno utiče na svakoga od vas. Po meni, zbog toga je ovaj rezultat još impresivniji“, kaže Jacob Brunsborg, Chairman u Lars Larsen Group i sin Larsa Larsena.

On ističe i da će većina zarade ponovo da se investira u kompaniju, kao što je praksa već godinama.

„Mi, kao porodica vlasnika, želimo da stvorimo rast i radna mesta, a način da to uradimo je da nastavimo sa investiranjem u JYSKu i druge kompanije u okviru grupe Lars Larsen Group“, kaže Jacob Brunsborg.

Više informacija o grupi Lars Larsen Group možete da pronađete na veb-sajtu www.larslarsengroup.com.

Latest news

JYSK celebrates Top 5 District Managers at Retail Seminar in Budapest

Evo pobednika: JYSK proslavlja 5 najboljih District Managera

- Pet najboljih District Managera dobilo je nagradu i aplauz od JYSKove maloprodajne organizacije za svoju posvećenost i rezultate u pet kategorija.

Nikola Šušnjar

Novi Retail Manager za JYSK Hrvatsku

- Nikola Šušnjar je imenovan za novog Retail Managera i člana Uprave JYSKa za Hrvatsku.

1

Podrška koja prelazi granice - Bojan pomogao bugarskim kolegama u otvaranju JYSK prodavnice u Sofiji

- Bojan Madžarac, Helpdesk podrška za JYSK Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu i Srbiju, uputio se u Bugarsku kako bi pomogao kolegama prilikom otvaranja nove prodavnice u Sofiji.

Komentariši

Ne zaboravi pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office