Skip to main content

Predajňa roku 2023

Dátum:

Author: Zuzana Rafajlovič, Communications Manager

Kategória: Attractive Stores , Awards , People

Predajňa roku 2023

 

V JYSKu každoročne vyhlasujeme predajňu roku. Za rok 2023 si víťaznú trofej odniesli kolegovia z Rimavskej Soboty.

V septembri sa každoročne ohliadame za uplynulým finančným rokom, aby sme mohli oceniť výnimočné úsilie našich kolegov. Obvykle sa odovzdávanie cien JYSKu spája s párty po mítingu všetkých vedúcich predajní. Tentokrát bolo vyhlasovanie JYSK Awards o niečo slávnostnejšie. Ceny JYSKu za rok 2023 si všetci ocenení prevzali na veľkej párty k oslave 20. výročia JYSKu v Českej republike a na Slovensku.  

Predajňa roku je už tradične hlavnou kategóriou odovzdávania cien JYSKu a prestížnym ocenením skvelého výkonu kolegov počas celého roku. Víťazný pohár si odniesol tím z predajne Rimavská Sobota, a to dokonca už druhýkrát za sebou. O svoj recept na úspech a o radosť z ocenenia sa s nami podelila jak bývalá vedúca predajne, Henrieta Precnerová, tak nová manažérka Anna Rusnáková, ktorá vedie predajňu od 1. septembra.

VERIŤ SI A MAŤ RÁD SVOJU PRÁCU

Henrieta, prezraď nám svoj recept na úspech. Ako sa ti podarilo doviesť predajňu k získaniu dvojnásobného titulu?

Asi by som to zhrnula do dvoch vecí – viera a láska. Viera v samu seba a v mojich ľudí. Viera v to, že to všetci zvládneme a že sa nám podarí aj zdanlivo nemožné – získať titul predajňa roku dvakrát za sebou.

A potom je láska. Túto robotu by som nemohla robiť bez toho, aby som ju nemala rada. A keby som nemala rada svojich ľudí, tak to by už vôbec nešlo. Človek musí mať ľudí rád – aj dobré vlastnosti, aj tie horšie, musí im veriť. Nič iné v tom nie je, veriť si a mať svoju prácu rád.

Ty si od 1. septembra na novej pozícii v oddelení B2B a na miesto manažéra postúpila tvoja zástupkyňa. Ako si spokojná s touto novou situáciou?

Veľmi sa z toho teším. Aj z novej pozície, aj z toho, že som vychovala svojich nástupcov. Krásne sa potvrdilo, ako je dôležité rozvíjať svojich ľudí a budovať tzv. lavičku náhradníkov.  

Predajňa roku 2023
Henrieta Precnerová (vľavo) a Anna Rusnáková

 

VÝZVA, KTORÁ SA NEODMIETA

V súčasnosti vedie pobočku v Rimavskej Sobote Anna Rusnáková, bývalá zástupkyňa vedúcej predajne.

Anka, ako nová SM prichádzaš s novinkami alebo pokračujete v zabehnutom?

Odišiel významný člen z nášho tímu, čo mi je ľúto, ale zároveň sa teším z dvojitého úspechu. Kariérny postup bol mojím darčekom k okrúhlym narodeninám.

Je to výzva, ktorá sa neodmieta a zároveň je to aj veľká zodpovednosť. Nadviazala som na moju bývalú vedúcu a pokračujeme v práci. Celý tím je nakazený ctižiadostivosťou a súťaživosťou. Ciele sme mali minulý rok vysoké a bude ťažšie to obhájiť, ale jednoznačne bojujeme ďalej. My sme takí mušketieri – jeden za všetkých, všetci za jedného.

Za svoju prácu ako zástupkyňa si získala ocenenie, ako sa cítiš v novej pozícii?

Je to pre mňa celé stále trochu šok, aj cena za DSM roku, aj postup, a ja chcem dokázať, že to bola dobrá voľba. Najväčšou zmenou je asi to, že viac času teraz strávim pri administratíve. To sa ale ustáli a ja budem môcť byť viac na predajni medzi ľuďmi.

Tentokrát ste si pre ocenenie šli všetci, aký to bol pocit pre tvoj tím?

Veľmi som sa tešila, že do Jasnej ideme všetci, aby sme si to spoločne vychutnali - tú radosť a tú eufóriu. Tešila som sa, že sa môžeme všetkým ukázať – to je ten tím, ktorý stojí za úspechom.

Myslím, že môžem v mene kolegov povedať, že každý z nás bol hrdý, že stojí na pódiu a že je súčasťou nášho tímu.

Predajňa roku 2023
Oslava titulu na JYSK Párty v Jasnej. 

 

Latest news

Garden Event in JYSK 2024

Zo sveta: Záhradné podujatia

- Raz za čas prinášame krátke správy o tom, čo sa deje v JYSKových krajinách po celom svete.

Jozef Senohradský, nový DM pre Slovensko

Zaujímam sa o svojich zamestnancov

- Jednou z tvárí nedávnej kampane JYSKu zameranej na učenie a rozvoj zamestnancov bol aj nový distrikt manažér Jozef Senohradský.

JYSK Farum with new strategy poster

JYSK strategy House sa rozširuje o ďalšie poschodie

- Všetky predajne, distribučné centrá a kancelárie čaká dôležitá novinka.

Pridať komentár

Nezabudnite zachovať pekný tón :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office