Skip to main content

Posetite JYSKov muzej

Датум:

Author: Mikkel Barkler, Communications Consultant

Категорија:

Početkom 2019. JYSKov muzej je zvanično otvoren u podrumu sedišta u Brabrandu u Danskoj.

Muzej govori o celokupnoj istoriji JYSKa i o Larsu Larsenu, kao i o nekim drugim poslovnim poduhvatima.

Od otvaranja prve prodavnice u Arhusu 1979. godine i prvih TV reklama iz 1987. godine, pa do otvaranja skoro 3000 prodavnica u više od 50 različitih zemalja.

Carl Erik Stubkier, Media and Event Manager (menadžer za medije i događaje) u JYSKu vas vodi u obilazak u sledećem videu:

Latest news

Family day

Kako je izgledao JYSK Family Day – lepa tradicija koja nas povezuje

- Kako bi zajedno proslavili dolazak toplijih dana, JYSKovi zaposleni iz Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije obeležili su još jedan Family Day.

JYSK Germany celebrates transition to Unified Commerce

Nemačka uvodi sistem Unified Commerce

- JYSK nastavlja putovanje prema omnikanalnosti primenom sistema Unified Commerce u prve tri JYSK prodavnice u Nemačkoj.

a man and woman sitting in a sofa cheering

Svakodnevni scenariji u fokusu nove JYSK kampanje

- Tokom leta 2025. godine, JYSK će se osloniti na stvarne emocije novom, personalizovanijom marketinškom kampanjom na televiziji i društvenim mrežama.

Komentariši

Ne zaboravi pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office