Skip to main content

Novi sajt za održivost je koristan za Store Managers (menadžere prodavnica)

Датум:

Author: Johanne Sandal Nissen, Communications Coordinator, JYSK

Категорија: Sustainability

Sajt za održivost
Snimak ekrana novog sajta.

Pre mesec dana JYSK je pokrenuo novi sajt koji predstavlja JYSKove inicijative u okviru ekološke održivosti. Dve Store Managers iz Poljske i Slovačke kažu da je on koristan alat.

Zaneta
Żaneta Rozenberg je Store Manager u gradu Pruszcz Gdański, u Poljskoj.

Od pokretanja novog sajta o JYSKovim inicijativama u okviru ekološke održivosti GOJYSK.com je zatražio mišljenje od dve Store Managers o sajtu i tome da li osećaju da je on nešto promenio kada razgovaraju sa kupcima o JYSKovim proizvodima. Sve u svemu, obe su zadovoljne sajtom.

Żaneta Rozenberg, Store Manager u gradu Pruszcz Gdański, u Poljskoj, je vrlo zadovoljna novim sajtom jer primećuje da je sve veći broj kupaca zainteresovan za ekološka pitanja prilikom kupovine.

„Održivost je važna za JYSK kao i našim kupcima. U svakodnevnom radu postoje ljudi koji traže određene sertifikate ili ponekad jednostavno zatraže ekološke proizvode”, kaže ona.

Odličan pregled za JYSKove kupce kao i zaposlene

Żanetino iskustvo takođe pokazuje da sajt olakšava njoj i njenim zaposlenima da odgovore na pitanja kupaca i informišu ih o uticajima JYSKovih aktivnosti na životnu sredinu.

„Možemo da prikupimo informacije sa novog veb sajta i dok predstavljamo baštenski nameštaj ili neke tekstilne proizvode možemo da kažemo nešto više o tome šta kao kompanija činimo da budemo ekološki odgovorniji.”

Ponosna što je zaposlena u JYSKu

Michaela
Michaela Capová je Store Manager u Martinu, u Slovačkoj

Michaela Capová, Store Manager u Martinu, u Slovačkoj, takođe naslućuje da sajt olakšava i zaposlenima i kupcima da na jednom reprezentativnom mestu dođu do informacija o zelenim inicijativama u okviru JYSKa.

„Sajt je od pomoći za komunikaciju sa kupcima, posebno mlađe generacije, koji su zainteresovani za tu oblast. Lično sam zaista zaintresovana za ekologiju i održivost i ponosna sam što radim u kompaniji koja se obavezala na smanjenje ambalaže i prodaju proizvoda od materijala iz odgovornih izvora.”

sajt za održivost

Sajt je dostupan na svim jezicima u delu JYSK.xx/Sustainability.

Ovde možete pogledati verziju na engleskom: https://jysk.co.uk/Sustainability

 

Latest news

George Tsironis (to the left) has been a part of the JYSK-journey in Greece for the past ten years and played a keyrole when the global retailer opened it’s first store in the country.

Od prvog zaposlenog u Grčkoj do direktora za zemlju: George Tsironis je spreman za nove izazove

- Sa više od deset godina iskustva u JYSKu, George Tsironis će postati Country Director za JYSK Grčka. U svojoj novoj ulozi, fokusiraće se na stabilnost i kontinuitet snažnih rezultata u Grčkoj, izgradnju jakih timova i pružanje jasnog pravca.

Tamás Szűcs is new Country Director in Hungary and Austria

Iskusni Tamás Szűcs je novi Country Director u Mađarskoj i Austriji

- Novi Country Director ima više od 20 godina iskustva u maloprodaji i veći deo svoje profesionalne karijere bio je deo JYSKa.

1

Spremni za baštensku sezonu: customer-first pristup i učenje kroz igru

- Ususret jednoj od najuzbudljivijih sezona u godini, u JYSK prodavnicama je održan interaktivni Sales & Service trening, koji zaposlene priprema za uspešan početak prodajne sezone baštenskog asortimana.

Komentariši

Ne zaboravi pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office