Skip to main content

Novi inspirišući koncept

Датум:

Author: Martin Fyn Aamand, Head of Communications & PR

Категорија: Product Assortment

Inspirišući koncept Nordic Mood pokrenut je 1. novembra 2016. u skoro 750 JYSK prodavnica u sedam država: Danskoj, Norveškoj, Švedskoj, Finskoj, Poljskoj, Češkoj i Mađarskoj.

Nordic Mood je grupa proizvoda koji su pomno odabrani u skladu sa trenutnim trendovima, a svrha mu je da inspiriše kupce da jednostavno uklope proizvode iz JYSK asortimana kako bi stvorili osećaj skandinavskog stila u svom domu.

JYSK Scandinavian Mood

Latest news

1

100 kvadrata održive inspiracije – JYSK pokazao kako izgleda dom budućnosti

- Posteljina od bambusa, lampa od trske i klupa od papirnog kanapa pronašle su svoje mesto u „Održivom stanu za bolje sutra” kog je opremio JYSK, a u kome će mladi iz SOS Dečjeg sela Hrvatska započeti svoj samostalan život.

1

JYSK Srbija ostvaruje sjajne rezultate u Poslovnoj ligi u fudbalu

- JYSKov sportski tim se ove godine priključio Poslovnoj ligi u fudbalu, u kojoj ostvaruje sjajne rezultate.

Success in Morocco leads to first internal promotions

Uspeh u Maroku dovodi do prvih internih promovisanja

- Nakon samo šest meseci u Maroku, prva četiri JYSKova zaposlena spremna su za svoj naredni korak u karijeri i upoznavanje sa novim mogućnostima unutar JYSKa.

Komentariši

Ne zaboravi pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office