Skip to main content

Novosti od našeg CEO-a (glavnog izvršnog direktora): Odlični rezultati širom JYSKa

Datum:

Author: Lasse Rask, Student Help, Communications

Kategorija: Strategy

Prevod: www.languagewire.com

Dragi svi, Rami Jensen, President i CEO JYSKa

Prilično smo zašli u drugu polovinu finansijske 2024./2025. godine i vidimo sjajne rezultate širom JYSKa gdje dočekujemo rekordan broj novih kupaca u naše prodavnice i obaramo rekord u prometu, ne samo u ukupnom prometu već i u ponovnom otvaranju prodavnica i otvaranju novih prodavnica. 

Na teškom tržištu tržišne udjele osvajamo osiguravanjem potpunog fokusa na naše SJAJNE skandinavske ponude. 

Moj izvršni upravni tim i ja zahvaljujemo svima vama, i u prodavnicama i u našim distributivnim centrima i u glavnim uredima, i čestitamo vam na fantastičnim rezultatima. 

Stav #CustomerFirst 

Zbog trenutne globalne neizvjesnosti i nestabilnog političkog stanja, kupci su još pažljiviji u trošenju svog novca. Naše cijene i sjajne ponude kupcima olakšavaju odluku da ulože u novi namještaj, novi madrac ili lijepu vazu za cvijeće, a mi moramo zadržati naš stav #CustomerFirst da bismo nastavili istom brzinom koju imamo trenutno. 

Baštenska sezona je počela! 

Ove godine smo poboljšali našu kolekciju baštenskih garnitura kako bi bila savremenija, svjetlijih boja i drugačijih materijala. Mnogo se radujemo što ćemo posmatrati kako sezona napreduje jer nam je prodaja baštenske garniture veoma bitna za ukupne rezultate u JYSKu. Vjerujemo da imamo odličan asortiman koji ćete prodavati.    

Ulaganja u širenje 

Unatoč globalnim nemirima, širenje je i dalje dio naše DNA i imamo velike prekretnice za proslaviti. Prošlog vikenda je naš franšizni odjel otvorio prve JYSKove prodavnice u Urugvaju, a za nekoliko sedmica ćemo otvoriti naše prve prodavnice u Casablanci u Maroku. I Južna Amerika i Afrika su za nas novi kontinenti i radujemo se vidjeti kako će kupci ovdje dočekati naš skandinavski dizajn i proizvode. 

Nastavljamo naša ulaganja u uvođenje sistema Unified Commerce (UC), a u budućnosti ćemo ulagati i u više IT rješenja širom JYSKa, uključujući našu web lokaciju, i u širenje naše organizacije distributivnih centara i lanca opskrbe kako bismo zadovoljili našu rastuću prodaju i broj kupaca u našim prodavnicama. 

Moj rukovodeći tim i ja vam se još jednom zahvaljujemo na vašem vrijednom radu i posvećenosti kako bi JYSK bio jednako uspješan kao što smo mi. Nastavite odličan posao i hajdemo zajedno ostvariti najbolju godinu ikad

Srdačno 

Rami Jensen 
President i CEO  

Latest news

JYSK Romania celebrate Employer Award

Novi rekord: JYSKove prodavnice u 21 zemlji slave Employer Awards (nagrade za poslodavce)

- JYSKove prodavnice u više zemalja nego ikad prije primile su nagradu ili certifikat kao dokaz da su dobra radna mjesta. Prodavnicama u 21 zemlji dodijeljene su nagrade i certifikati za poslodavce kao što su "Najbolji poslodavac", "Odlično radno mjesto" i "Inspirativno radno mjesto".

Man in a blue shirt and tie smiling

Lars-Kristian slavi 40 godina u JYSKu

- Retail Manager Lars-Kristian Koudal 1. jula 2025. svojom 40. godišnjicom u JYSKu obilježava veliku prekretnicu. Kao zaposlenik s najdužim stažom u JYSKu Njemačka, njegova karijera je svijetli primjer predanosti i duboko ukorijenjene ljubavi prema maloprodaji.

Family day

Kako je izgledao JYSK Family day – lijepa tradicija koja nas povezuje

- Kako bi zajedno proslavili dolazak toplijih dana, JYSKovi zaposlenici iz Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije obilježili su još jedan Family Day.

Komentiraj

Sjeti se pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office