Skip to main content

JYSK zabavama slavi zaposlenike

Datum:

Author: Laura Glintborg Mouritsen, Student Help, Communications

Kategorija: Awards

Prevod: www.languagewire.com

Tokom jeseni je JYSK pozvao zaposlenike širom svijeta na godišnje zabave za vrijeme praznika. Zaposlenici prodavnica, administracija i distributivni centri su se okupili radi druženja i proslavljanja prošlogodišnjih postignuća. 

JYSK nastavlja tradiciju pozivanja svih zaposlenika na lokalne godišnje zabave u svim JYSKovim zemljama. Događaji su povezali kolege iz prodavnica, administraciju i distributivne centre za vrijeme praznika, gdje se izvanrednim postignućima odalo priznanje nagradama poput ‘Najbolji vođa u DC-u’, 'Prodavnica godine' i 'Prodavač godine.'

Austrija

JYSK Austrija
JYSK Austrija je pozvao zaposlenike na godišnju zabavu u Beču s temom 'Rock iz Alpa'

Češka Republika

Zaposlenici su proslavili 20 godina JYSKa u Češkoj Republici.
Više od 600 zaposlenika se okupilo u Pragu radi proslavljanja 20 godina JYSKa u Češkoj Republici.

Danska

Finska


Dana 14. oktobra je 600 zaposlenika iz JYSKa Finska prisustvovalo godišnjoj JYSKovoj zabavi.

Njemačka

Zabava u Stuttgartu u Njemačkoj
JYSK Njemačka je slavio u Hannoveru.
JYSK u Hannoveru u Njemačkoj
JYSK Njemačka je slavio u Stuttgartu.

Mađarska

JYSKovi zaposlenici u Mađarskoj
JYSK Mađarska je 23. oktobra proslavio proteklu finansijsku godinu i odličan poslovni rezultat zaposlenih dodjelom JYSKovih nagrada.

Norveška

JYSK Norveška je proslavio ovogodišnju prodavnicu u zemlji.
Zaposlenici aplaudiraju ovogodišnjoj pobjedničkoj prodavnici u JYSKu Norveška.

Poljska

Poljska ovu finansijsku godinu započinje zabavom
Skoro 500 zaposlenika iz Poljske je učestvovalo u godišnjem pokretačkom događaju.

Rumunija

JYSK Rumunija zabavom slavi zaposlenike
Više od 1000 JYSKovih zaposlenika iz Rumunije je učestvovalo u JYSKovoj godišnjoj zabavi koja se održala u Bukureštu.

Slovačka

JYSK Slovačka je proslavio 20 godina JYSKa
JYSK Slovačka je proslavio 20. godišnjicu u JYSKu.

Španija i Portugal

Zabave Španije i Portugala
Više od 1000 kolega iz Španije i Portugala je 5. novembra prisustvovalo ceremoniji dodjele JYSKovih nagrada.

Švedska

JYSK Švedska slavi zaposlenike
JYSK Švedska je godišnjom zabavom proslavio postignuća zaposlenika.

Zapadni Balkan

JYSKovi zaposlenici iz Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije su se okupili u prekrasnom gradu  Opatiji kako bi proslavili prošlogodišnja postignuća u JYSKu Zapadni Balkan. 

Latest news

Suada går i pension efter nära 30 år på JYSK.

Suada dočekala mirovinu u Švedskoj i vratila se u rodnu BiH

- Nakon skoro tri decenije rada u švedskom JYSKu, Suada Hadžimahović iz Falköpinga otišla je u zasluženu penziju, ispunjena ponosom i emocijama pred povratak u rodnu Bosnu i Hercegovinu.

Suada

Suada dočekala mirovinu u Švedskoj i vratila se u rodnu BiH

- Osvajala je nagrade, mijenjala uloge i bila uključena u razvoj JYSKovog asortimana i prodavnica. Nakon skoro tri decenije u JYSKu, Suada Hadsimahovic iz Falköpinga otišla je u zasluženu penziju.

Enver s kolegama

Enverov put: Fudbalski reprezentativac iz Srbije danas uspješno vodi tim u JYSKovom skladištu u Danskoj

- Nekadašnji reprezentativac i osvajač Kupa Srbije, Enver Alivodić, po završetku uspješne fudbalske karijere je sreću pronašao u JYSKu u Danskoj, gdje radi kao Team Leader Operation u Online odjelu.

Komentiraj

Sjeti se pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office