Skip to main content
Ultrabalaton

JYSKov timski duh zasijao na Ultrabalatonu – 211 zajedničkih kilometara i odlično šesto mesto

Датум:

Author: Dora Vujanović, Communications Assistant, JYSK Slovenia, Croatia, BiH and Serbia

Категорија: People

Još jedna godina, još jedan izazov i još jedan uspeh JYSKovog tima na popularnoj trci UltraBalaton 2025. Trinaest JYSKovaca iz Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije uspešno je istrčalo zahtevnih 211 kilometara oko jezera Balaton, osvojivši odlično 6. mesto u korporativnoj kategoriji.

Vreme od 16 sati, 13 minuta i 12 sekundi proletelo je zahvaljujući maksimalnom angažmanu svakog pojedinca, a osećaj zajedništva i podrške među kolegama bio je opipljiv na svakom koraku staze.

NERETVANSKI LAĐAR, IRONMAN I TEKVONDIST

Zbog zdravstvenih razloga, nekolicina kolega je morala da odustane od trke u poslednjem trenutku, što je tim dovelo u neočekivanu situaciju pred samo takmičenje. Srećom, četvoro kolega je priskočilo u pomoć, a sinergija njihove sveže takmičarske energije i iskusnih trkača donela je izvanredan rezultat.

„Ni jedna trka nije ista, ali kakva bi to bila trka bez uzbuđenja. Nekoliko dana pre same trke „uletelo” je i nekoliko novih članova i članica: Valentina, Željko, Miloš i Duško, koji su dali poslednji atom snage za bolji rezultat i pokazali kako se pomaže u JYSKu kad je najpotrebnije. Naravno tu su i naši poznati trkači: Saša, Edo, Tihomir, Nikola & Nikola, Igor, Amel i Gabor, koji su fantastično odradili svoje deonice. Naš šaroliki tim sastoji se od Ironmana, neretvanskog lađara, atletičara, fudbalera, košarkaša, tekvondista i drugih JYSKovaca, koji jednostavno uživaju u trčanju. Ovu trku pamtićemo po timskom duhu i pomoći dragih kolega, kojima smo jako zahvalni”, rekao je Ivan Šoić, Helpdesk Team Manager za JYSK Hrvatsku, Sloveniju, Srbiju te Bosnu i Hercegovinu.

Za Sašu Cvitan, Customer Service Area Responsible za JYSK Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu i Srbiju, ovogodišnji Ultrabalaton je bio posebno zanimljiv:

„Kako već godinama idem na ovu trku, mogu slobodno reći da je svaka drugačija i uvek nas dočeka neko iznenađenje. Ove godine su to bile naše nove kolege, koje su u poslednji čas uskočile u našu trkačku grupu i pomogle nam da osvojimo odlično 6. mesto. Na Balatonu nikada nije dosadno, uvek je veselo i aktivno. Iako je trka dinamična i dosta nepredvidljiva, jedna stvar je uvek konstantna – takmičarski i timski duh kolega, koji je neprocenjiv! Uz to, svake godine stvaramo neka nova prijateljstva, koja meni uvek ostanu u srcu.”, rekla je.

Odlični rezultati JYSKovog Ultrabalaton tima govore sami za sebe:

  • 6. mesto u korporativnoj kategoriji od ukupno 761 tima.
  • 11. mesto u kategoriji timova s 13 trkača od ukupno 1744 tima.
  • 24. mesto među svim timovima (njih čak 2103!).

 

 

 

 

 

 

Ova trka ostaće zapamćena po izvanrednom timskom duhu, novim prijateljstvima i nesebičnoj podršci među kolegama, a JYSKov tim je još jednom pokazao da zajedništvo i predanost donose izvanredne rezultate – kako na stazi, tako i u poslovnom okruženju.

 

Latest news

Ultrabalaton

JYSKov timski duh zasijao na Ultrabalatonu – 211 zajedničkih kilometara i odlično šesto mesto

- Još jedna godina, još jedan izazov i još jedan uspeh JYSKovog tima na popularnoj trci UltraBalaton 2025. Trinaest JYSKovaca iz Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije uspešno je istrčalo zahtevnih 211 kilometara oko jezera Balaton, osvojivši odlično 6. mesto u korporativnoj kategoriji.

JYSK Italy reached 102 stores – how is it to be a member of club 100?

JYSK Italija je dostigao broj od 102 prodavnice. Kako je to biti član kluba zemalja sa 100 prodavnica?

- Budući da su nedavno otvorene prodavnice u Olbiji, L'Akvili i Nočeri Superiore, 11. aprila 2025. JYSK Italija je premašila broj od 100 prodavnica. To je velika prekretnica za tim i za zemlju koja je otvorila prvu JYSK prodavnicu 2009. godine.

REPEX

Pogled u budućnost iz Sarajeva – Tri JYSKova odseka na najvećem Retail & Property sajmu u regionu

- Predstavnici JYSKovog HR, Development i B2B odseka učestvovali su na REPEXu 2025 – najvećem regionalnom Balkan Retail & Property Expou, koji se održao u Sarajevu.

Komentariši

Ne zaboravi pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office