Skip to main content

Novosti od našeg izvršnog direktora

Датум:

Author: ,

Категорија: Sales Growth , Strategy

Poštovane kolege, Човек који се смеши

Upravo smo zaključili finansijsku godinu 2024./25. i zaista mogu reći da ste svi odradili fantastičan posao.

Prošle nedelje smo objavili rezultate prometa sa rekordnim porastom od 11,8% na 46,3 milijarde DKK. Istovremeno smo postigli i rekord sa 13,7 miliona novih kupaca. Nastavili smo ulagati u odlične ponude za naše kupce u svim kategorijama proizvoda i asortimanu, što je rezultiralo povećanjem broja prodatih jedinica za 12,8%

Ovi odlični rezultati plod su vašeg predanog rada i usmerenosti na kupce u našim prodavnicama, distributivnim centrima i sedištima. Hvala vam!

Група колега из малопродаје JYSK-а у плавим мајицама машу RETAIL SEMINAR POČINJE NOVU GODINU I STRATEGIJU

Početkom ovog meseca imao sam veliko zadovoljstvo da učestvujem na našem Retail seminaru u u Budimpešti, u Mađarskoj, zajedno sa više od 430 kolega u plavim JYSK majicama.

Na seminaru smo predstavili našu novu strategiju pod nazivom ‘Customers first choice’, koja stavlja naglasak na naše kupce, naše proizvode i vas – naše zaposlene u prodavnicama, distributivnim centrima i sedištima. U narednim mesecima čućete više o tome šta to konkretno znači za vas od strane maloprodajne organizacije.

Na ovom seminaru smo takođe proglasili pet najboljih District Managera u kategorijama: Best Customer Service, Best Sales Attitude, Best Coach, Most Ready for Customers i Best Work Environment. 

Velike čestitke pobednicima!

Poseta Ukrajini Рами посећује продавницу у Украјини

Na kraju finansijske godine, konačno smo, zajedno sa izvršnim potpredsednikom za maloprodaju Mikaelom Nielsenom, imali priliku da posetimo naše kolege u Ukrajini. 

Upoznali smo kolege u dve naše prodavnice i saznali više o njihovom iskustvu rada u ratnom okruženju. JYSK i dalje podržava naše ukrajinske kolege i obnovu njihove zemlje.

Bliže se godišnje terenske posete

U narednim mesecima održaće se naše godišnje terenske possete, koje će predvoditi naš izvršni potpredsednik za maloprodaju, Mikael Nielsen.

Ova tradicija je odlična prilika za posetu organizacijama u različitim zemljama kao i susret sa nekima od vas u našim prodavnicama. Radujem se što ću učestvovati u nekim posetama i čuti šta u našim prodavnicama funkcioniše dobro i šta još možemo poboljšati. 

Moj tim i ja želimo još jednom da vam zahvalimo na vašem predanom radu i angažmanu u JYSK prodavnicama, distributivnim centrima i sedištima, kao i na sjajnim rezultatima koje ostvarujete. Nastavite sa ovako odličnim radom!

Srdačan pozdrav,

Rami Jensen
Predsednik i izvršni direktor (CEO)

Latest news

1

Najbolji u JYSKu: Customer service tim za Sloveniju, Hrvatsku, BiH i Srbiju osvojio prvo mesto na Black Friday takmičenju

- Customer Service tim za Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu i Srbiju ostvario je sjajan uspeh osvojivši prvo mesto na Black Friday takmičenju u kojem su učestvovale sve JYSK zemlje.

Christmas greetings from JYSK 2025

JYSKova novogodišnja čestitka 2025.

- Kraj još jedne uzbudljive godine se bliži, a sa njim i praznici. Kako bismo to zajedno proslavili, prikupili smo božićne i novogodišnje čestitke JYSKovih zaposlenih iz celog sveta.

Update from our CEO

Novosti od našeg CEO-a

- Želeo bih da započnem ovaj izveštaj sa velikim hvala svima vama na vašem napornom radu i posvećenosti JYSKu i odličnim rezultatima koje ste ostvarili kako u prošloj fiskalnoj godini, tako i na početku ove godine, uključujući i odličan novembar!

Komentariši

Ne zaboravi pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office