Skip to main content
Norway photo

Різвяні вітання 2018 від JYSK

Дата: 20/12/2018

Автор: Benedicte Loft Mortensen, Communications Coordinator

Категорія: People

Оскільки 2018 рік добігає кінця, ми хотіли б побажати всім веселого Різдва і щасливого Нового року, надсилючи вам різдвяні привітаннями від колег із JYSK з усього світу на їх рідній мові.

Минулий рік у JYSK був дійсно захопливим, відбулося багато заходів і досягнуто немало успіхів.

Назвемо лише деякі з них: ми досягли ще одного рекордного результату в цьому фінансовому році, відкрили багато нових магазинів і додали до карти JYSK ще дві нові країни — Дубай (ОАЕ) і Таїланд.

2019 рік теж готує нам багато нових пригод, яких ми з нетерпінням очікуємо. По-перше, JYSK святкуватиме своє 40-річчя, ця подія відзначатиметься розширенням компанії до Ірландії. Але перш ніж потрапити туди, ми хочемо подякувати всім за вашу чудову роботу в цьому році. Ми не змогли б досягти цих цілей без наших самовідданих колег з JYSK.

Ми сподіваємося, що вам сподобається відео нижче з багатьма нестандартними привітаннями, і бажаємо фантастичного Різдва із сім'єю і друзями!

Latest news

Торбен Ладефогед Йеррет

Нове відео збірки з акцентом на важливі деталі

14/01/2019 - Для того, щоб клієнти отримували приємні враження від відвідин JYSK, дуже важливо, щоб усі виставкові меблі були зібрані належним чином.

Огляд MYCAREER

MYCAREER займається вашим персональним розвитком

11/01/2019 - На початку 2019 року всі співробітники JYSK отримують доступ до додатку MYCAREER, що представляє собою цифровий спосіб управління персональним планом розвитку.

Preview December

НАЙКРАЩЕ З #GOJYSK – Грудень 2018

09/01/2019 - Перегляньте деякі з найкращих постів в Instagram за останній місяць.

You must have Javascript enabled to use this form.

About JYSK

Careers

JYSK Head Office