Skip to main content
Nordic Mood May

Pozitivne reakcije na Nordic Mood

Datum:

Author: Martin Fyn Aamand, Head of Communications & PR

Kategorija: Attractive Stores , Product Assortment

JYSK-ovi zaposlenici su pozitivno ocijenili koncept Nordic Mood.

Nordic Mood - maj
Koncept Nordic Mood je dostupan četiri puta godišnje u svim JYSK Nordic zemljama (osim Kine).


Kao što smo to prijavili ovdje na GOJYSK.com, koncept Nordic Mood je bio uspješan po pitanju prodaje, povećavajući broj prodatih artikala.

I to ne samo specifičnih proizvoda iz kolekcije koja je bila privlačnija kupcima. Kada je, na primjer, u Nordic Mood kolekciji predstavljena klupa, zabilježen je značajan rast prodaje kategorije klupa.

Nordic Mood anketa

  • Na skali od 1 do 10, gdje je 10 najbolje, ispitanici su ocijenili koncept ocjenom 7,5.
  • Ista ocjena (7,5) data je i kolekcijama proizvoda.
  • Informacije prodavnica o konceptu imale su impresivnu ocjenu 8,8 od mogućih 10.

Sada, nova anketa sa odgovorima od 250 nasumično odabranih zaposlenih u JYSK-u pokazuje da je koncept takođe pozitivno prihvaćen od naših kolega.

Na skali od 1 do 10, gdje je 10 najbolje, ispitanici su ocijenili koncept ocjenom 7,5. Ista ocjena data je i za kolekcije proizvoda, a informacije prodavnica o konceptu imale su impresivnu ocjenu 8,8 od mogućih 10.

„Rezultat pokazuje da smo na pravom putu ka daljem razvoju koncepta. Pored toga, podržava naš fokus u odjelu nabave vezan uz razvoj kategorija proizvoda koje pripadaju ovom konceptu. Takođe vjerujemo da nam tokom vremena može pomoći da povećamo učestalost posjeta našim prodavnicama i da posjetioce prodavnica pretvorimo u kupce“, kaže Katrine Kruuse, koja je – kao Purchasing Manager for Homeware & Small furniture (manager nabave za kućanstvo i mali namještaj) – zadužena za koncept Nordic Mood.

Anketa je provedena u devet zemalja u kojima je koncept Nordic Mood bio dostupan od samog početka: Danska, Švedska, Norveška, Finska, Poljska, Češka Republika, Mađarska, Rumunija i Bugarska.

Danas, koncept Nordic Mood je dostupan četiri puta godišnje u svim JYSK nordijskim zemljama (osim Kine).

Latest news

How did the opening week in Morocco go?

JYSK Maroko je sada otvoren. Kako je prošla prva sedmica?

- Otvaranje prve trgovine JYSK-a u Maroku nismo bilo samo porektanje novog tržišta. Bio je to rezultat posvećenosti, timskog rada i predanosti.

JYSK Garden event

JYSK predstavio nove baštenske trendove na ekskluzivnom Garden eventu u Sarajevu

- Kako izgleda baštenska idila u boho stilu? Može li terasa imati karakter? I zašto granice između dnevnog boravka i balkona sve više nestaju? Odgovore na ova pitanja otkrili su brojni gosti JYSKovog Garden eventa, održanog na bajkovitoj terasi u Sarajevu.

JYSK Green week

Mali koraci za zeleniju budućnost! JYSK BiH obilježio prvi Green week

- Povodom nadolazećeg Svjetskog dana planete Zemlje, svi zaposlenici JYSKa u Bosni i Hercegovini zajedno su obilježili JYSK Green week – sedmicu posvećenu održivosti i lokalnoj zajednici.

Komentiraj

Sjeti se pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office