Skip to main content
fedw

Огляд за країнами: Після катання на лижах, новий офіс і «Чорна п'ятниця»

Дата: 14/12/2018

Автор: Christoffer Skjødt, Communications Intern

Категорія: People

Час від часу ми проводимо огляд останніх подій і заходів із деяких північних країн JYSK. Ознайомтеся з ними тут.

Україна

Румунія

На «Чорну п'ятницу» магазин JYSK у Полтаві, Україна, поставив ціль не пропустити жодного з потенційних клієнтів. Команда магазину найняла міський тролейбус, прикрасила його рекламою «Чорної п'ятниці», посадила в середину зростову ляльку гуся й проїхалася з нею містом, збираючи кожного, хто хотів вирушити до магазину JYSK.

У середині тролейбуса весела музика й палка промова  Sales Leader магазину створювали бадьорий настрій клієнтам. Співробітники JYSK також проводили змагання для клієнтів, щоб вони більше дізналися про компанію JYSK, її історію й асортимент товарів.

Ірландія/Великобританія

Румунія

Нові Store Managers компанії JYSK Ірландія добре провели час за тренінгом зі своїми колегами з Великобританії, готуючись до відкриття в квітні. Ось вони відвідують перший магазин версії 3.0 у Донкастері. Зліва на право: Слободанка Субік, Марія Сіроткіна й Еван Волш, троє з чотирьох нових Store Managers в Ірландії. (Четвертий Store Manager в Ірландії Медс Дейн.)

Данія

Румунія
Ларс Ларсен, засновник JYSK, вітає магазин в Оденсе, Данія, який виграв звання «Магазин року» в Данії.


1600 колег з інших магазинів, центрів дистрибуції й головного офісу в Данії зібралися в місті Оденсе на щорічну святкову вечірку для працівників. Темою вечора була вечірка після катання на лижах, а це означає крижане пиво й танці на столах у лижному вбранні. Щоб усі змогли взяти участь у святі, усі данські магазини були закриті наступного дня після вечірки.

Румунія

Румунія

У листопаді Алекс Брату, Country Manager компанії JYSK в Румунії й Болгарії, відвідав село Стенішесть, яке є частиною пілотної програми UNICEF муніципального центру служби опіки дітей.

Він зустрівся з дітьми, якими опікується програма, відвідав дитячий садок і школу та познайомився з двома родинами, які отримують допомогу за програмою. Компанія JYSK Румунія підтримує програму з 2017 року. 

ФінляндіяРумунія

Компанія страхування пенсій Ilmarinen обрала JYSK однією з фіналісток серед 68 000 компаній за найкращий добробут її працівників у Фінляндії. Критеріями обрання фіналістів були добрі результати за показниками добробуту працівників, систематичної й постійної праці заради зниження відсутності через хворобу й покращення працездатності співробітників.

На зображенні видно Country Manager у Фінляндії Вілле Веліна й HR Manager у Фінляндії Ліну Саарйо, які отримують відзнаку роботи компанії JYSK.

Україна

Головний офіс в Україні було оновлено для працівників в стилі справжнього скандинавського комфорту, звичайно, використовуючи власний асортимент продукції JYSK.

Головна ідея нового офісу — створення скандинавської атмосфери, щоб працівники відчували зв'язок із данським стилем і походженням компанії. Дизайн тісно пов'язаний з новими стилями JYSK: The Thinker, Human Nature і Creative Mind.

Дивіться зображення нового головного офісу в галереї нижче:

Latest news

Торбен Ладефогед Йеррет

Нове відео збірки з акцентом на важливі деталі

14/01/2019 - Для того, щоб клієнти отримували приємні враження від відвідин JYSK, дуже важливо, щоб усі виставкові меблі були зібрані належним чином.

Огляд MYCAREER

MYCAREER займається вашим персональним розвитком

11/01/2019 - На початку 2019 року всі співробітники JYSK отримують доступ до додатку MYCAREER, що представляє собою цифровий спосіб управління персональним планом розвитку.

Preview December

НАЙКРАЩЕ З #GOJYSK – Грудень 2018

09/01/2019 - Перегляньте деякі з найкращих постів в Instagram за останній місяць.

You must have Javascript enabled to use this form.

About JYSK

Careers

JYSK Head Office