Skip to main content
BF prep hero photo

Розподільні центри звітують про свою готовність до Чорної Пʼятниці

Дата: 19/11/2018

Автор: Benedicte Loft Mortensen, Communications Coordinator

Категорія: Logistics , People

П'ятниця 23 листопада це Чорна Пʼятниця — день, який за останні роки означає рекордні обсяги продажу і додатковий тиск на розподільні центри.

Даміан
Даміан Кошур, Operational Shift Manager у розподільчому центрі в Радомско, що в Польщі.

Коли в цьому році розпочнеться кампанія "Чорна п'ятниця", вкрай важливо, щоб розподільні центри були до неї готові. І в цей найбільший день продажів року слід докласти величезних зусиль, щоб вирішити логістичну задачу.

Одним з розподільних центрів, який знає все про це, є розподільний центр в Радомско (DCR) у Польщі, де Даміан Кошур працює на посаді Operational Shift Manager.

“Ми дійсно відчуваємо додатковий тиск у Чорну Пʼятницю, тому ми починаємо підготовку заздалегідь, щоб бути готовими до цього дня. Ми викликаємо на роботу додаткових співробітників на всі вихідні і стежимо за тим, щоб всі знали, що робити", — говорить Даміан.

Досвід попередніх років

Компанія JYSK вперше запровадила Чорну пʼятницю в 2013 році, і з тих пір ця подія набула надзвичайних обсягів. Для того, щоб йти в ногу із зростаючим інтересом, підготовки також стали більш обширними в розподільних центрах в Ульдумі, Няссейо та Радомсько, які всі вже мають досвід Чорної Пʼятниці.   

Факти про Чорну Пʼятницю.

  • Компанія JYSK вперше відзначила Чорну Пʼятницю в 2013 році.
  • З тих пір захід розширився, і кампанія "Чорна Пʼятниця" тепер триває кілька днів у всіх країнах.

"Ми аналізуємо процеси та результати минулорічної кампанії "Чорна Пʼятниця ", щоб з'ясувати, що ми можемо оптимізувати. З року в рік ми вчимося на нашому досвіді, і ми можемо краще підготуватися і започаткувати заходи, які гарантують, що наступна кампанія пройде гладко", — говорить Даміан. 

Одна з нових ініціатив цього року полягає в тому, щоб упакувати деякі товари ще до початку фактичної кампанії та надіслати вибрані акційні товари до магазинів перед вихідними Чорної Пʼятниці.

Підготовка на всіх фронтах

Аллан К'єргаард є EVP Logistics в JYSK, і він несе повну відповідальність за забезпечення того, щоб логістична головоломка склалася без проблем.

Аллан К'єргаард
Аллан К'єргаард, EVP Logistics у JYSK.

"Ми зосереджуємося на заповненні магазинів товарами задовго до початку кампанії "Чорна Пʼятниця", щоб забезпечити їх достатню кількість для задоволення потреб клієнтів. Що стосується онлайн-замовлень, ми залучаємо додатковий персонал в розподільних центрах, щоб бути впевненим, що всі товари клієнтів упаковані і готові до відправлення до магазинів", — пояснює Аллан.

Однією з найбільших проблем у "Чорну Пʼятницю" є перевезення товарів із розподільного центру в магазин або на домашню адресу клієнта.

"Може бути проблематичним забрати вантажівками товари з розподільних центрів, тому що Чорна Пʼятниця стала надто потужною за останні пару років. Через це можуть трапитися затримки доставки, і важливо вчасно проінформувати клієнтів, якщо це станеться", — говорить Аллан і продовжує:

"Для нас явною перевагою є те, що ми знаємо точний день Чорної Пʼятниці. Ми знаємо, коли розпочнеться тиск, і тому ми можемо добре підготуватися".

Latest news

Торбен Ладефогед Йеррет

Нове відео збірки з акцентом на важливі деталі

14/01/2019 - Для того, щоб клієнти отримували приємні враження від відвідин JYSK, дуже важливо, щоб усі виставкові меблі були зібрані належним чином.

Огляд MYCAREER

MYCAREER займається вашим персональним розвитком

11/01/2019 - На початку 2019 року всі співробітники JYSK отримують доступ до додатку MYCAREER, що представляє собою цифровий спосіб управління персональним планом розвитку.

Preview December

НАЙКРАЩЕ З #GOJYSK – Грудень 2018

09/01/2019 - Перегляньте деякі з найкращих постів в Instagram за останній місяць.

You must have Javascript enabled to use this form.

About JYSK

Careers

JYSK Head Office