Skip to main content

Нове обладнання, яке забезпечує краще й ефективніше прибирання

Дата: 07/01/2019

Автор: Laura Roesgaard, Communications & CSR Consultant

Категорія: Attractive Stores , People

Менше часу на прибирання — більше часу для клієнта. Така реальність магазинів JYSK, які замінили килими деревʼяними підлогами.

gulvmoppe

Все більше магазинів JYSK замінюють килими деревʼяними підлогами; це відбувається в рамках реалізації нової концепції магазину 3.0, або в рамках модернізації нинішньої концепції магазину 2.0. Сьогодні близько 280 магазинів мають деревʼяні підлоги, і їх кількість постійно збільшується. До того ж майже всі міські магазини мають деревʼяну підлогу.

Світло, як скандинавське вираження нової концепції магазину 3.0, було добре сприйняте як клієнтами, так і колегами JYSK, і з часом ця концепція буде впроваджена у всіх магазинах. Але нова концепція також встановлює нові вимоги до прибирання, і для цього необхідно мати нове обладнання.

"Нова сучасна концепція робить магазин дуже презентабельним, і це встановлює високі стандарти, навіть коли справа доходить до прибирання", — говорить Мадс Сковгаард, який є Store Manager Trainee в місті Вібю в Данії.

Магазин у Вібю був одним з перших, в якому була впроваджена нова концепція 3.0 влітку 2018 року. Відтоді команда протестувала нове обладнання для прибирання: суху швабру, машину для очищення підлоги і пилосос.

Ефективний і чудовий результат

Нове обладнання для прибирання було добре прийняте у Вібю.

"Верхня частина сухої швабри відповідає ширині проходу, що робить його прибирання швидким і ефективним. Швабра прибирає пил і бруд без використання води", — каже Медс, показуючи, як швидко пересуватися по магазину.

Машина для миття підлоги
Медс з новою машиною для прибирання підлоги.

Медс віддає перевагу пилососу. "Новий пилосос набагато кращий, ніж той, який ми мали раніше. Ним набагато простіше управляти, а коліщата дозволяють легко переміщувати його по магазину. Крім того, функція змотування шнура є кращою, а сам пилосос працює тихіше, що є великою перевагою, якщо в магазині є клієнти", — каже він.

Прибирання підлоги займає трохи більше часу, але це робиться тільки один раз на тиждень.

"Ми отримали нову машину для прибирання підлоги. Після ознайомлення з функціями нею легко управляти, і результат приносить задоволення."

Більше часу для клієнтів

Хоча прибирання підлоги потребує часу, в цілому магазин витрачає його менше, ніж до впровадження концепції магазину 3.0.

"Економія часу на прибиранні дозволяє нам приділити більше уваги нашим клієнтам, і це є дуже важливим для нас. У той же час, на мою думку, результати прибирання кращі — магазин виглядає дуже гарно", — говорить Медс.

Latest news

Торбен Ладефогед Йеррет

Нове відео збірки з акцентом на важливі деталі

14/01/2019 - Для того, щоб клієнти отримували приємні враження від відвідин JYSK, дуже важливо, щоб усі виставкові меблі були зібрані належним чином.

Огляд MYCAREER

MYCAREER займається вашим персональним розвитком

11/01/2019 - На початку 2019 року всі співробітники JYSK отримують доступ до додатку MYCAREER, що представляє собою цифровий спосіб управління персональним планом розвитку.

Preview December

НАЙКРАЩЕ З #GOJYSK – Грудень 2018

09/01/2019 - Перегляньте деякі з найкращих постів в Instagram за останній місяць.

You must have Javascript enabled to use this form.

About JYSK

Careers

JYSK Head Office